Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Казарня

КАЗАРНЯ (давня назва - Казарми) - село, центр сільської Ради, розташоване за 25 км на південний захід від райониво центру і за 4 км від залізничної станції Трепівка. Населення - 553 чоловіка. Сільраді підпорядковані також населені пункти Барвіпівка, Глибока Балка, Ми- лова Балка, Нова Поляна, Нововодяне.
У Казарні міститься центральна садиба колгоспу ім. 50-річчя СРСР, за яким закріплено 5482 га сільськогосподарських угідь, з них 5251 га орної землі. Господарство спеціалізується на молочному тваринництві, а також хліборобстві. Серед зернових культур переважає озима пшениця, серед технічних - цукрові буряки. З допоміжних підприємств діють млин, пилорама, котельня, майстерня для ремонту сільськогосподарських машин. За трудові досягнення 21 колгоспника уряд нагородив орденами й медалями.
У восьмирічній школі 10 вчителів навчають 92 дітей. Є будинок культури, бібліотека з фондом 8250 книг, фельдшерсько-акушерський пункт, їдальня, пекарня, побутовий комбінат.
У Казарні - 19 комуністів, 45 комсомольців.
Засноване село у другій половині XVIII століття.
У Казарні Радянську владу встановлено в лютому 1918 року.
Весною 1919 року тут створено комітет бідноти у складі 12 комуністів і сільськогосподарську комуну. У 1925 році організовано товариство спільного обробітку землі «Червоний хлібороб».
91 житель села бився проти фашистів під час Великої Вітчизняної війни, 66 з них загинули, 29 - відзначені урядовими нагородами. Уродженцю села В. П. Крюченку за виявлений героїзм при форсуванні річки Одера присвоєно звання Героя Радянського Союзу. В період тимчасової окупації, з 10 серпня 1941 до 5 січня 1944 року, па території села діяла підпільно- диверсійна група на чолі з В. П. Пономаренком. Члени групи розповсюдили 7,5 тис. листівок, відправили партизанам 89 гвинтівок, 12 автоматів, 18 револьверів, 34 гранати, 24 ящики з боєприпасами тощо.

Сучасна карта - Казарня