Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Шишкине

ШІШІКИНЕ - село, центр сільської Ради, розташоване за 38 км на південний схід від районного центру і залізничної станції Новоукраїнка. Населення - 838 чоловік. Сільраді підпорядкований населений пункт Андріївка.
У Шишкиному міститься центральна садиба колгоспу ім. Петровського, за яким закріплено 2825 га сільськогосподарських угідь, з нпх 2731 га орної землі. Господарство спеціалізується на виробництві індичого м'яса. На 10 фермах утримуються 100 тис. голів птиці. Побудовано акліматизатор,
інкубаторну станцію, кормоцех та ін. виробничі приміщення. У рільництві переважає вирощування пшениці і цукрових буряків. 1940 року колгосп брав участь у Всесоюзній сільськогосподарській виставці і був занесений до Книги пошани за успіхи у відгодівлі свиней. 12 трудівників артілі відзначені урядовими нагородами, серед них свинарка Л. М. Кудашкіна, доярка К. І. Петренко - орденом Леніна, троє - орденом Трудового Червоного Прапора.
У середній школі 23 вчителі павчають 200 уч- пів. Є консультаційний пункт Новоукраїнсько'і заочної школи, будинок культури, бібліотека з фондом 9500 книг, медичний пункт, дитячий садок, три магазини, майстерня побутового обслуговування. У Шишкиному - 22 комуністи і 62 комсомольці.
Виникло село на початку XIX століття.
Радянську владу тут встановлено в лютому 1918 року.
105 жителів Шишкиного воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни, з них 28 відзначені нагородами. У Шишкиному споруджено пам'ятник 46 землякам, які віддали життя за незалежність Батьківщини.

Сучасна карта - Шишкине