Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Мануйлівка

МАНУЙЛІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване у верхів'ї річки Мал)ї Висі, за 7 км на південний схід від районного центру і залізничної станції Виска. Населення -1190 чоловік. Сільраді підпорядкований населений пункт Лутківка.
У Мануйлівці розміщена центральна садиба колгоспу ім. XVII партконференції, за яким закріплено 3951 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 3632 га орної землі. Господарство спеціалізується на відгодівлі великої рогатої худоби. Вирощуються також зернові й технічні культури. З допоміжних підприємств діє овочеконсервний завод. 60 трудівників нагороджені орденами й медалями, в т. ч. орденом Леніна - бригадир тракторної бригади В. В. Синельник, доярка Л. Д. Касьян, 5 колгоспників - орденом Трудового Червоного Прапора.
Працюють восьмирічна школа, де 17 вчителів навчають і виховують 137 дітей. Є будинок культури, бібліотека з фондом 8,1 тис. книг, побутова майстерня, медпункт, 2 дитсадки, 4 магазини.
Парторганізація налічує 33 члени КПРС, 3 комсомольські - 80 членів ВЛКСМ.
Село засноване в кінці XVIII століття.
У лютому 1918 року встановлено Радянську владу.
223 місцеві жителі брали участь у Великій Вітчизняній війні, 110 з них загинули, 68 відзначені бойовими нагородами. У Мануйлівці відкрито пам'ятник воїнам-визволителям.

Сучасна карта - Мануйлівка