Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Петрокорбівка

ПЕТРОКОРБІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване у верхів'ї річки Сухої, за 37 км на схід від районного центру і за 18 км від залізничної станції Шарівка. Населення - 358 чоловік. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Білопіль, Дубівка, Корбомиколаївка.
У Петрокорбівці міститься центральна садиба колгоспу ім. Мічуріна, за яким закріплено 5216 га сільськогосподарських угідь, з них 4524 га орних земель. Розвинуте хліборобство і тваринництво. 30 трудівників села відзначено урядовими нагородами. Орденів Жовтневої Революції і Трудового Червоного Прапора удостоєна завідуюча молочнотоварною фермою Л. М. Пустовіт, ордена Жовтневої Революції - голова колгоспу Л. К. Сулима.
У восьмирічній школі 15 вчителів навчають 107 дітей. Є будинок культури, бібліотека з фондом понад 7 тис. книг, фельдшерсько-акушерський пункт, пологовий будинок, крамниця. У сільській парторганізації - 55 комуністів, у двох комсомольських - 68 членів ВЛКСМ.
Петрокорбівка заснована в кінці XVIII століття.
Радянську владу встановлено в лютому 1918 року.
Близько 100 жителів брали участь у Великій Вітчизняній війні. В боях за село смертю хоробрих полягли понад 300 радянських воїнів, яким споруджено пам'ятник.

Сучасна карта - Петрокорбівка