Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ганнівка

ГАННІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване на річці Жовтій, за 23 км на південний схід від районного центру і за 7 км від залізничної станції Рядова. Населення - 2486 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Володимирівкаі Рядове.
У Ганнівці розміщені два відділки радгоспу «П'ятихатський». За центральною садибою, що у Володимирівці, закріплено 10 157 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 8275 га орної землі. Господарство спеціалізується на виробництві свинини. За трудові успіхи нагороджені 57 жителів села, серед них свинарка В. О. Суворова удостоєна ордена Леніна.
У середній і початковій школах 30 вчителів навчають 417 дітей. Є будинок культури, бібліотека з фондом 6,8 тис. книг, медичний пункт, відділення зв'язку, ощадна каса, 6 магазинів, чайна, відділення побуткомбінату. У Ганнівці - 78 комуністів і 128 членів ВЛКСМ.
Засноване село у другій половині XVIII століття.
Радянську владу в Ганнівці встановлено в січні 1918 року.
1928 року тут створено комуну ім. Шевченка. У 1930 році організовано 5 колгоспів.
452 жителі села брали участь у Великій Вітчизняній війні, 210 з них загинули, 242 нагороджені орденами і медалями. Г. X. Онищенко за відвагу і мужність, виявлені при форсуванні Дніпра в районі Києва, удостоєний звання Героя Радянського Союзу. На могилі воїнів-визволите- лів споруджено пам'ятник.
У Ганнівці народився доктор біологічних наук П. О. Журавель.
Поблизу с. Володимирівни виявлено кургани доби бронзи (II тисячоліття до н. ери).

Сучасна карта - Ганнівка