Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Федіївка

ФЕДІЇВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 35 км на захід від районного центру. Населення - 615 чоловік. Сільраді підпорядковані також села Височанове і Федорівка.
У Федіївці міститься центральна садиба колгоспу ім. Котовського, за яким закріплено 4816 га сільськогосподарських угідь, з них - 4252 га орної землі. Господарство зернового і м'ясо-молоч- ного напряму, провідне місце у хліборобстві належить озимій пшениці та кукурудзі. 70 трудівників села удостоєні урядових нагород, орденом Жовтневої Революції відзначено садівника члена КПРС з 1920 року П. Н. Радкевича.
Працюють восьмирічна школа, де 13 вчителів навчають і виховують 136 дітей. Є будинок культури на 400 місць, бібліотека з фондом 10,5 тис. книг, дитячий садок на 50 місць, медпункт, поштове відділення, ощадна каса.
У Федіївці - 41 комуніст, 30 комсомольців.
Засноване село у 1921 році.
125 жителів Федіївки захищали Батьківщину на фронтах Великої Вітчизняної війни і були нагороджені орденами й медалями. 99 загиблим воїнам-односельцям споруджено обеліск Слави.
Біля будинку культури встановлено пам'ятник Г. І. Котовському.

Сучасна карта - Федіївка