Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Березівка

БЕРЕЗІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване на річці Березівці, за 21 км на південь від районного центру і за 17 км від залізничної станції Новий Буг. Населення - 1322 чоловіка. Сільраді підпорядковані також населені пункти Дача, Сонцеве.
У Березівці міститься центральна садиба колгоспу ім. Петровського, за яким закріплено 5408 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 4681 га орної землі. У господарстві успішно розвиваються хліборобство і м'ясо-молочне тваринництво. Серед зернових переважає вирощування озимої пшениці, кукурудзи, ячменю. Діє відділення районного об'єднання «Сільгосптехніки». 11 трудівників Березівки відзначені урядовими нагородами. Бригадир тракторної бригади І. Ф. Сидоренко удостоєний орденів Леніна і Жовтневої Революції.
Працюють середня школа, де 20 вчителів навчають 300 дітей, будинок культури на 500 місць, бібліотека з фондом 7115 книг, дільнична лікарня на 35 ліжок, аптека, дитячий садок, побутовий комбінат, 5 магазинів.
У селі трудяться 53 комуністи і 84 комсомольці.
Березівка виникла в середині XVIII століття.
Радянську владу встановлено у лютому 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 257 жителів брали участь у боротьбі проти фашистів, 165 з них загинули, 192 відзначені бойовими нагородами. У селі споруджено пам'ятник землякам, які полягли на фронтах Вітчизняної війни.

Сучасна карта - Березівка