Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Іванівка

ІВАНІВКА- село, центр сільскої Ради, розташоване за 12 км на південний захід від Кіровограда і за 3 км від автошляху Кіровоград- Київ. Населення - 411 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Безводня, Вільне, Новопавлівка.
В Іванівці міститься центральна садиба колгоспу ім. Калініна, за яким закріплено 4804 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 4284 га орної землі, 119 га саду. Виробничий напрям господарства - вирощування зернових і технічних культур, серед яких переважають озима пшениця і цукрові буряки; м'ясо-молочне тваринництво. Допоміжні галузі - рибальство (площа ставкового дзеркала - 55,6 га) і садівництво. 10 трудівників відзначені орденами й медалями. Колишній голова колгоспу І. М. Козловський - кавалер двох орденів Леніна. Ордена Леніна удостоєний також комбайнер комуніст С. Т. Подоляк.
У восьмирічній школі 12 вчителів навчають 130 дітей. Є будинок культури на 400 місць, 2 бібліотеки з фондом 11,5 тис. книг, дитячі ясла на 50 місць, їдальня. У селі працюють 46 комуністів і 22 комсомольці.
Іванівка заснована у 1820 році.
Радянську владу тут встановлено в лютому 1918 року.
У Великій Вітчизняній війні брали участь 186 жителів села, 87 з них нагороджені орденами
1 медалями. На честь 90 загиблих односельців споруджено обеліск Слави. У Новопавлівці похований Герой Радянського Союзу сержант Д. П. Полинкін.

Сучасна карта - Іванівка