Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Михайлівка

МИХАЙЛІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 34 км на південний схід від районного центру і за 10 км від залізничної станції Щаслива. Населення - 332 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Весела Долина, Дубівка, Олексіївна, Пахарівка, Першотравневе, Тарасівна, Тарасово-Шевченкове, Терни, Улянівка, Червоний Поділ.
У Михайлівці міститься центральна садиба колгоспу «Росія», за яким закріплено 4643 сільськогосподарських угідь, в т. ч. 4272 га орної землі. Господарство спеціалізується на виробництві свинини. Вирощуються також зернові і технічні культури. Тут працюють знатна свинарка Герой Соціалістичної Праці П. П. Антоненко, кавалер ордена Леніна комбайнер П. П. Солод. Всього орденами й медалями відзначено 52 чоловіка. У 1968 році за збирання високого врожаю зернових колгосп був нагороджений перехідним Червоним прапором Міністерства сільського господарства і заготівель СРСР.
У с. Улянівці міститься центральна садиба радгоспу «Більшовик». Господарство, яким керує Герой Соціалістичної Праці К. П. Кисельов, вже багато років утримує республіканський перехідний Червоний прапор за першість у виробництві м'яса і молока.
Працюють початкова школа, будинок культури, бібліотека з фондом 10 тис. книг, медпункт, побутовий комбінат, магазин.
У партійних організаціях села 78 комуністів, комсомольських - 40 членів ВЛКСМ.
Засноване село у 60-х роках XVIII століття.
У лютому 1918 року встановлено Радянську владу.
У Великій Вітчизняній війні брали участь 66 жителів Михайлівни, 52 з них нагороджені орденами і медалями, 46 загинули в боях за свободу й незалежність нашої Батьківщини. Споруджено пам'ятник воїнам, які полягли під час визволення села від фашистів.

Сучасна карта - Михайлівка