Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ганнівка

ГАННІВКА (давня назва - Серезліївка) - село, центр сільської Ради, розташоване на річці Кагарлику, лівій притоці Синюхи, за 12 км па південний схід від районного центру. Населення - 790 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Диковичеве, Кагарлик, Мар'янівка, Новопетрівка, Сабове, Червінка.
За колгоспом «Шлях до комунізму», центральна садиба якого міститься у Ганнівці, закріплено 3360 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 3089 орної землі. У господарстві вирощують зернові і технічні культури, розвинуте тваринництво м'ясо-молочного напряму. 82 трудівники нагороджені орденами й медалями. За багаторічну сумлінну працю комбайнер Т. А. Колотуха і ланкова Н. М. Головань відзначені орденом Леніна, ордена Трудового Червоного Прапора удостоєний тракторист І. М. Бершадський.
Тут є середня школа, де 20 вчителів навчають 169 дітей, будинок культури на 450 місць, бібліотека, ясла, готель, побутова майстерня, фельдшерсько-акушерський пункт, магазин, відділення зв'язку, автоматична телефонна станція. У партійній організації - 36 комуністів, у комсомольській - 57 членів ВЛКСМ.
Село виникло у 50-х роках XVIII століття. В лютому 1918 року в Ганнівці встановлено Радянську владу.
У Великій Вітчизняній війні брали участь 143 жителі села, 120 з них нагороджені орденами і медалями, 73 не повернулися з фронту. У селі відкрито пам'ятник загиблим воїнам-визволителям. На честь 100-річного ювілею вождя споруджено пам'ятник В. І. Леніну.
Біля Ганнівки досліджено кілька курганних поховань трипільської культури (III тисячоліття до н. ери).

Сучасна карта - Ганнівка