Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Добронадіївка

ДОБРОНАДІЇВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 30 км на південний схід від районного центру. Залізнична станція - Щаслива. Населення - 1028 чоловік. Сільраді підпорядковані села: Весела Іванівка, Зелений Барвінок, Зелений Гай, Зразкове, Катеринівка, Леніна Друге, Щасливе.
У Добронадіївці розміщена центральна садиба колгоспу ім. Петровського, за яким закріплено 4885 га сільськогосподарських угідь, з них 4365 га орної землі. Господарство спеціалізується на виробництві свинини. За успіхи у розвитку сільськогосподарського виробництва 8 передовиків удостоєні урядових нагород, серед них голова колгоспу Г. В. Брайловський - ордена Леніна, головний агроном Г. С. Мажаренко був делегатом Третього Всесоюзного з'їзду колгоспників.
Працюють середня школа, де 24 вчителі навчають 233 дітей, бібліотека з фондом 7 тис. книг, клуб, медпункт, два магазини, поштове відділення.
У партійних організаціях села 42 комуністи, комсомольських - 130 членів ВЛКСМ.
Село виникло в середині XIX століття.
Радянську владу встановлено у лютому 1918 року.
В роки Великої Вітчизняної війни 103 жителі села боролись на фронтах проти німецько- фашистських загарбників, 61 з них загинув,
59 відзначені нагородами. На честь полеглих радянських воїнів в селі встановлено обеліск Слави.
У Добронадіївці народився доктор технічних
наук професор К. М. Шевченко.

Сучасна карта - Добронадіївка