Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ганнівка

ГАННІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 35 км на південний схід від районного центру і залізничної станції Новоукраїнка. Населення - 521 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Громуха, Григорівна, Ка- раказелівка, Шутеньке, Юр'ївка.
У Ганнівці міститься бригада колгоспу ім. Ульянова, центральна садиба якого - у с. Григорівці. За господарством закріплено 8770 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 8024 га орної землі. Воно спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур. Розвинуте тваринництво і птахівництво. 19 колгоспників відзначені урядовими нагородами.
У восьмирічній школі 17 вчителів навчають 123 учнів. Діють будинок культури на 400 місць, бібліотека з фондом 5 тис. книг. Є пологовий будинок, дитячий садок. Працюють майстерня побутового обслуговування, два магазини, їдальня. У селі - 22 комуністи, 32 комсомольці.
Виникла Ганнівка наприкінці XVIII століття.
Радянську владу тут встановлено у лютому 1918 року. Весною комуністи села, очолювані С. Г. Назаренком, заснували комуну. Влітку наступного року григор'євці розправилися з її організаторами, вбили агронома М. К. Дяченка.
Під час Великої Вітчизняної війни 96 жителів села воювали проти гітлерівців, 49 нагороджені орденами й медалями. Уродженцю с. Кара- казелівки В. Д. Чорноморцю за мужність, виявлену при форсуванні Дніпра у вересні 1943 року, присвоєно звання Героя Радянського Союзу. У листопаді він загинув під Калинковичами в Білорусії. Споруджено пам'ятник воїнам-визволителям і 47 загиблим землякам.

Сучасна карта - Ганнівка