Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Маловодяне

МАЛОВОДЯНЕ (стара назва - ФедорівкаМала) - село, центр сільської Ради, розташоване за 3 км на південний захід від районного центру і залізничної станції Долинська. Населення - 552 чоловіка, дворів - 201. Сільраді підпорядковані населені пункти Дорошенкове, Жданове, Ленінське, Новоклинці, Писанка, Пролетарське, П'ятихатки, Червоне Озеро, Червоний Маяк.
У Маловодяному міститься бригада колгоспу «Дружба», центральна садиба якого - ум. Долинській. За бригадою закріплено 1101 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 1064 га орної землі. Господарство спеціалізується на хліборобстві і м'ясо-молочному тваринництві. 6 колгоспників відзначені нагородами.
У восьмирічній школі 15 вчителів навчають 182 дітей. Є будинок культури на 300 місць, бібліотека з фондом 8,2 тис. книг, дитячий садок, магазин. У партійній організації - 38 комуністів, у двох комсомольських - 36 членів ВЛКСМ.
Засноване село у 1833 році.
Радянську владу у Маловодяному встановлено на початку березня 1918 року.
В роки Великої Вітчизняної війни близько двохсот чоловік билися на фронтах проти німецько-фашистських загарбників. У Маловодяному споруджено пам'ятник 100 воїнам-землякам, які не повернулися з фронту.

Сучасна карта - Маловодяне