Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Балахівка

БАЛАХІВКА - селище міського типу, центр селищної Ради, розташоване на річці Інгульці, за 20 км від районного центру і за 13 км від залізничної станції Королівка. Населення - 1600 чоловік.
Селище засновано у 1957 році, коли розпочалось будівництво Балахівського вугільного розрізу. Потужність вугільного розрізу, зданого в експлуатацію 1961 року,-1,5 млн. тонн вугілля на рік.
За досягнуті успіхи у виконанні планових завдань урядовими нагородами відзначено 13 гірників, в т. ч. машиніста екскаватора В. В. Не- чаєва - орденом Леніна. У 1971 році почав працювати консервний завод для переробки овочів і фруктів, який за рік випускає 2 млн. умовних банок. За роки дев'ятої п'ятирічки тут будуть споруджені комбікормовий і цегельний заводи.
В селищі є восьмирічна школа, де 26 вчителів навчають 445 учнів, спецшкола, будинок культури, три бібліотеки з фондом 20 тис. книг, дільнична лікарня на 25 ліжок, аптека, дитячий комбінат, два магазини, побутовий комбінат, їдальня, відділення зв'язку. Селищна партійна організація налічує 112 комуністів, комсомольська - 65 членів ВЛКСМ.

Сучасна карта - Балахівка