Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Овсяниківка

ОВСЯНИКІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 25 км на захід Кіровограда і за 6 км від залізничної станції Шостаківка. Населення - 777 чоловік. Сільраді підпорядкований також населений пункт Андріївка.
В Овсяниківці міститься центральна садиба колгоспу ім. Урицького, за яким закріплено 3192 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2845 га орної землі. Основні галузі виробництва - хліборобство і тваринництво. За трудові успіхи 6 колгоспників удостоєні урядових нагород.
Тут є восьмирічна школа, де 14 вчителів навчають 139 дітей, будинок культури на 400 місць, 2 бібліотеки з фондом 9,6 тис. книг, медпункт з пологовим відділенням, 2 магазини. Діє водопровід. У селі - 22 комуністи і 47 комсомольців.
Овсяниківка заснована в першій половині XVIII століття.
Радянську владу в селі встановлено в лютому 1918 року.
У 1923 році тут створено сільськогосподарську артіль «Бджола». В 1928 році організовано комуну «Червоний Жовтень».
На фронтах Великої Вітчизняної війни боролися з ворогом 152 жителі села, 73 з них загинули, 150 - нагороджені орденами і медалями. В Овсяниківці встановлено обеліск Слави полеглим односельцям.

Сучасна карта - Овсяниківка