Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Вишнівці

ВИШНІВЦІ (до 1964 року - Іванівка)-село, центр сільської Ради, розташоване за 9 км на південь від районного центру і за 18 км від залізничної станції Павлиш. Населенпя - 900 чоловік. Сільраді підпорядкований населений пункт Лозуватка.
За колгоспом «Росія», центральна садиба якого міститься у Вишііівцях, закріплено 5133 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4058 га орної землі. Хлібороби вирощують пшеницю, кукурудзу, соняшник, цукрові буряки. Розвинуте тваринництво м'ясо-молочного напряму. 51 колгоспник нагороджений орденами і медалями.
У восьмирічній школі 13 вчителів навчають 94 дітей. Є будинок культури на 400 місць, бібліотека з фондом 8786 книг, фельдшерсько-акушерський пункт, магазин.
Село виникло в 70-х роках XVIII століття.
Радянську владу у Вишнівцях встановлено в лютому 1918 року.
1923 року селяни організували перше товариство спільного обробітку землі «Дружба», 1926 року - артіль «Своя праця», через рік - «Жовтнева перемога». У селі працюють 50 комуністів, дві комсомольські організації налічують 67 членів ВЛКСМ.
230 жителів села захищали Вітчизну на фронтах Великої Вітчизняної війни, 129 з них загинули, 98 чоловік нагороджені орденами і медалями. В боях за визволення села загинули 58 воїнів різних національностей. На їх честь у центрі села споруджено пам'ятник, полеглим односельцям - обеліск Слави.
У Вишнівцях народився знатний екскаваторник, Герой Соціалістичної Праці Й. П. Галенко, автор книги «Трудимося по-комуністичному».

Сучасна карта - Вишнівці