Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Андріївка

АНДРІЇВКА - село, центр сільської Ради, розташоване в долині річки Кам'янки, за 10 км на південний схід від районного центру. Населення - 439 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Мала Березівка, Олександро-Сте- панівка, Рожеве, Степанівна, Сургани.
За колгоспом ім. XIX з'їзду КПРС, центральна садиба якого в Андріївці, закріплено 3364 га сільськогосподарських угідь, з них орної землі 2519 га, сіножатей і пасовищ - 341 га, садів - 78 га. Господарство спеціалізується на виробництві зерна, буряків, молочно-тваринницької продукції. Розвивається птахівництво. 11 колгоспників відзначені урядовими нагородами.
Працюють восьмирічна школа, де 11 вчителів навчають 90 дітей, будинок культури, бібліотека з фондом 8540 книг, медпункт, дитячі ясла, 3 магазини.
У партійних організаціях села 29 комуністів, у комсомольських - 25 членів ВЛКСМ.
Засноване село в середині XVIII ст. переселенцями з Полтавської губернії.
Радянську владу встановлено у січні 1918 року.
В роки Великої Вітчизняної війни 98 жителів Андріївни боролися проти німецько-фашистських загарбників на фронті, 44 з них загинули, понад 50 удостоєні бойових нагород.

Сучасна карта - Андріївка