Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Шарівка

ШАРІВКА - село, центр сільської Ради, залізнична станція, розташоване за 43 км на південний захід від районного центру. Населення - 578 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Гайове і Квітневе.
У Шарівці розміщена центральна садиба Шарівського бурякорадгоспу, який має 5348 га сільськогосподарських угідь, з них 4882 га орної землі. Господарство спеціалізується на вирощуванні насіння цукрових буряків. Розвинуте також м'ясо-молочне тваринництво. 20 передовиків сільськогосподарського виробництва відзначені урядовими нагородами. Працюють початкова школа, клуб, бібліотека з фондом 8 тис. книг, фельдшерсько-акушерський пункт, 4 магазини, у Шарівці 80 комуністів, 50 комсомольців.
Виникло село у 1896 році. Радянську владу встановлено в лютому 1918 року.
На фронтах Великої Вітчизняної війни боролися проти фашистів 37 жителів, 33 з них відзначені бойовими нагородами. У Шарівці встановлено пам'ятник загиблим односельцям.

Сучасна карта - Шарівка