Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Первомайське

ПЕРВОМАЙСЬКЕ (до 1958 року - Патрине, Андріївка) - село, центр сільської Ради, розташоване на річці Малій Висі, за 18 км на північний захід від районного центру і залізничної станції Виска. Населення - 1074 чоловіка.
У Первомайському міститься центральна садиба колгоспу ім. XXI з'їзду КПРС, за яким закріплено 4377 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 3467 га орної землі. Основний виробничий напрям господарства - вирощування зернових культур, цукрових буряків, соняшника і м'ясо- молочне тваринництво. 38 колгоспників нагороджені орденами й медалями.
У восьмирічній школі 14 вчителів навчають
1 виховують 120 дітей. Є клуб, дві бібліотеки з фондом 9500 книг. Функціонують фельдшерсько-акушерський пункт, пологовий будинок,
2 дитячих ясел. 6 5 магазинів, побутова майстерня.
У партійній і комсомольській організаціях - 38 комуністів і 28 членів ВЛКСМ.
Село засноване наприкінці XVIII століття.
У лютому 1918 року встановлено Радянську владу.
183 жителі Первомайського воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни, 120 з них загинули, 92 відзначені бойовими нагородами. У селі встановлено пам'ятник воїнам-односельцям, які не повернулися з фронту.

Сучасна карта - Первомайське