Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Куцівка

КУЦІВКА - село, центр сільської Ради. Розташована за 13 км на південний схід від районного центру. Залізнична станція. Населення - 887 чоловік. Сільраді підпорядковані також села Білозерне, Велика Чечеліївка, Просторе, Ручап- кп, Сотницьке.
У Куцівці діють елеватор місткістю 50 400 тонн, бурякоприймальний пункт на 800 тис. тонн цукрової сировини, асфальтовий завод потужністю 24 тонни асфальту за годину, бази районного споживчого товариства, «Міжколгоспбуду», районного об'єднаипя «Сільгосптехніки». 17 трудівників села нагороджені орденами й медалями. В селі Білозерному працює бригадиром на свинофермі Герой Соціалістичної Праці Г. І. Дейнеко.
У Куцівці є початкова школа, клуб, бібліотека з фондом 4,5 тис. книг, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячий садок, побутова майстерня, 4 магазини, їдальня. У селі - 29 комуністів і 25 комсомольців.
Куцівка заснована у 1864 році.
Радянську владу тут встановлено у лютому 1918 року. 84 жителі села брали участь у Великій Вітчизняній війні, 51 з них нагороджено орденами і медалями. В боях за визволення села полягло більше 100 воїнів Червоної Армії, на честь яких споруджено пам'ятник у с. Білозерному.

Сучасна карта - Куцівка