Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Іванівка

ІВАНІВКА- село, центр сільської Ради, розташоване за 10 км на південний схід від районного центру і за 15 км від залізничної станції Зелене. Населення - 231 чоловік. Сільраді підпорядковані села Жуганка, Райполе.
В Іванівці розміщена центральна садиба колгоспу «III Інтернаціонал», за яким закріплено 1627 га сільськогосподарських угідь, з них 1445 га орної землі. Господарство зерно-молочного напряму. За трудові успіхи 16 жителів села нагороджені орденами і медалями.
Є восьмирічна школа, де 10 вчителів навчають 76 дітей, клуб, бібліотека з фондом 8,1 тис. книг, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячі ясла, магазин. В Іванівці - 15 комуністів і 29 комсомольців.
Село засноване у 1764 році.
Радянську владу тут встановлено в лютому 1918 року.
У Великій Вітчизняпій війні брали участь 36 жителів Іванівки, і4 з них загинули, 35 відзначені бойовими нагородами. На честь воїнів- визволителів у селі споруджено пам'ятник.
У селі народилася Герой Соціалістичної Праці, депутат Верховної Ради УРСР 6-7 скликань Р. П. Буренко, яка працює на Івано-Франківській трикотажній фабриці.

Сучасна карта - Іванівка