Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Богодарівка

БОГОДАРІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 10 км на південь від районного центру. Населення - 139 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Березнегувате, Грізне, Коневе, Кременчувате, Малоконеве і Червона Слобода.
В Богодарівці міститься бригада колгоспу ім. Ілліча. За цим господарством, центральна садиба якого - у Червоній Слободі, закріплено 3180 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 2650 га орної землі. Вирощується тут озима пшениця, ячмінь, овес, кукурудза, цукрові буряки, соняшник. Значного розвитку набуло м'ясо-молочне тваринництво. Допоміжна галузь - птахівництво. За успіхи в розвитку господарства 29 колгоспників нагороджені орденами і медалями. Бригадир комплексної бригади М. С. Бережний відзначений орденом Жовтневої Революції, пташниця М. І. Брилаха, делегат Третього Всесоюзного з'їзду колгоспників - орденом Трудового Червоного Прапора. У Богодарівці - 19 комуністів і 40 комсомольців.
Село засноване на початку XIX століття.
Радянську владу в Богодарівці встановлено в лютому 1918 року.
У Великій Вітчизняній війні брали участь 157 чоловік, 120 з них відзначені нагородами, 86 загинули у боротьбі проти гітлерівців.

Сучасна карта - Богодарівка