Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Першотравневе

ПЕРШОТРАВНЕВЕ - селище, центр сільської Ради, розташоване за 5 км на північ від районного центру і залізничної станції Долинська. Населення - 662 чоловіка, дворів - 227. Сільраді підпорядкований населений пункт Мирне.
За радгоспом ім. К. Маркса, центральна садиба якого міститься в селі, закріплено 8055 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 7639 га орної землі. Господарство спеціалізується на вирощуванні зернових культур, цукрової сировини і насіння цукрових буряків. Розвинуте м’ясо-молочне
тваринництво. Діє майстерня для ремонту сільськогосподарської техніки. 22 робітники нагороджені орденами й медалями, серед них орденом Леніна - комбайнер Г. П. Терьохін і доярка О. В. Комарова. За одержання високого врожаю пшениці в 1948 році ланковим К. О. Брехун, М. Я. Дяченко, М. Г. Тищенко присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці.
У середній школі 26 вчителів навчають 320 дітей. Є клуб, бібліотека з фондом 8,9 тис. книг, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячий садок, побутові майстерні, їдальня, 3 магазини. У селі - 33 комуністи, 106 комсомольців.
Засноване Першотравневе у 30-х роках XX століття.

Сучасна карта - Першотравневе