Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Тарасівка

ТАРАСІВКА- село, центр сільської Ради, розташоване за 12 км на південь від районного центру. Населення - 598 чоловік. Сільраді підпорядковані також населені пункти Вереміївка, Веселе, Західне, Іванівка, Мирне, Новокиївка, Чарівне, Червонопілля.
У Тарасівці міститься центральна садиба колгоспу ім. Суворова, за яким закріплено 6135 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 5666 га орної землі. Господарство спеціалізується на виробництві свинини. За трудові успіхи 107 передовиків нагороджені орденами і медалями. Бригадир тракторної бригади М. О. Скубко та голова колгоспу І. С. Чучін відзначені орденом Леніна, головний агроном радгоспу «Червоний землероб», центральна садиба якого у с. Чарівному, О. С. Піньковський удостоєний звання Героя Соціалістичної Праці.
Є восьмирічна школа (100 учнів, 12 вчителів), будинок культури на 400 місць, бібліотека з фондом 8,5 тис. книг, побутова майстерня, 3 магазини.
У селі - 49 комуністів, 64 комсомольці.
Тарасівказаснована 1922 року переселенцями з м. Бобринця та Київської губернії.
У лютому 1927 року в селі створено машинно- тракторне товариство «Незаможний селянин».
Під час Великої Вітчизняної війни 76 жителів Тарасівни брали участь у боротьбі проти фашистів, 35 з них віддали життя в боях за Батьків
щину, 94 - нагороджені орденами і медалями.
Уродженцем с. Іванівни є кандидат юридичних наук, доцент В. Л. Мунтян.

Сучасна карта - Тарасівка