Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Розсохуватець

РОЗСОХУВАТЕЦЬ - село, центр сільської Ради, розташоване за 28 км на південний захід від районного центру і за 25 км від станції Ємилівка. Населення - 980 чоловік.
За колгоспом «Заповіт Леніна», центральна садиба якого міститься в селі, закріплено 2237 га орної землі. Напрям господарства - зерновий. Розвинуте тваринництво. За трудові успіхи 46 колгоспників відзначені нагородами, в т. ч. орденом Трудового Червоного Прапора - комбайнер М. М. Зубко.
У восьмирічній школі 15 вчителів навчають 158 дітей. Є будинок культури на 400 місць, бібліотека з фондом 10 тис. книг, дитячі ясла, пошта, побутова майстерня, 2 магазини. У селі - 31 комуніст і 59 комсомольців.
Перша письмова згадка про Розсохуватець належить до 1839 року. В лютому 1918 року тут встановлено Радянську владу.
У Великій Вітчизняній війні брали участь 186 жителів. У селі споруджено пам'ятник 114 воїнам-землякам, які не повернулися з фронту.
Уродженець села П. І. Ретвицький - заслужений артист УРСР.

Сучасна карта - Розсохуватець