Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Веселівка

ВЕСЕЛІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 20 км на північний схід від Кіровограда та за 7 км від залізничної станції Канатове. Населення - 663 чоловіка. Сільраді підпорядковане також село Зелений Гай.
У Веселівці міститься центральна садиба колгоспу ім. К. Маркса, за яким закріплено 3111 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2550 га орної землі. Виробничий напрям господарства - вирощування зернових і технічних культур, м'ясо-молочне тваринництво. За трудові успіхи 10 колгоспників відзначені урядовими нагородами.
Працюють восьмирічна школа, де 16 вчителів навчають 127 дітей, будинок культури на 350 місць, бібліотека з фондом 6,6 тис. книг, медичний пункт з пологовим відділенням. У селі 36 комуністів і 33 комсомольці. У школі працює заслужена вчителька УРСР М. С. Сидоренко, кавалер ордена Жовтневої Революції.
Веселівка заснована у 1921 році переселенцями з с. Аджамки. Наступного року тут було організовано комуну «Незаможник».
Із 112 учасників Великої Вітчизняної війни 50 нагороджені орденами і медалями. На честь земляків, які віддали життя за Батьківщину, встановлено обеліск Слави.

Сучасна карта - Веселівка