Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Назарівка

НАЗАРІВКА- село, центр сільської Ради, розташоване на берегах річки Сугоклеї, за 21 км на південний захід від Кіровограда та за 12 км від залізничної станції ІПостаківка. Населення - 475 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Оленівка, Шевченкове.
У Назарівці міститься центральна садиба колгоспу ім. Жданова, за яким закріплено 4865 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 4261 га орної землі. Основні галузі виробництва - хліборобство і тваринництво. На відповідальних ділянках працюють 43 комуністи, 23 члени ВЛКСМ. 5 передовиків сільського господарства нагороджені орденами і медалями.
Є восьмирічна школа, де 9 вчителів навчають 86 дітей, консультпункт районної заочної школи, клуб, бібліотека з фондом 4 тис. книг, медпункт.
Засноване село в кінці XVIII століття.
Радянську владу в Назарівці встановлено в кінці лютого 1918 року.
1924 року 5 незаможних родин об'єдналися в ТСОЗ.
186 місцевих жителів брали участь у Великій Вітчизняній війні, 38 з них удостоєні урядових нагород. На честь 65 загиблих земляків встановлено обеліск.
У с. Шевченковому народився український радянський письменник і літературознавець С. П. Плачинда.

Сучасна карта - Назарівка