Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Побузьке

ПОБУЗЬКЕ - селище міського типу, центр селищної Ради, розташоване на лівому березі Південного Бугу, за 28 км від районного центру і за 25 км від залізничної станції Нікель-Побузь- кий. Населення - 4200 чоловік.
У селищі діє плодоовочеконсервний завод потужністю 8 млн. умовних банок на рік, шляхово- експлуатаційне ремонтно-будівельне управління. У дев'ятій п'ятирічці буде завершено спорудження гіганту кольорової металургії - Побузь- кого нікелевого заводу. В 1971 році будівництво оголошено ударною комсомольською будовою республіки.
У п'яти селищних партійних організаціях - 279 комуністів, у 12 комсомольських - 400 членів ВЛКСМ.
Засноване Побузьке в 1959 році. Це сучасне, добре впорядковане селище. В центрі височать
три- і п'ятиповерхові будинки, в зелені садів і скверів потопають асфальтовані вулиці. Тут є середня школа, де 63 вчителі навчають 1100 дітей, школа робітничої молоді, дитяча музична школа, будинок культури на 600 місць, дві бібліотеки з фондом 20 тис. кпиг, дільнична лікарня на 125 ліжок, два дитсадки. Діють три їдальні, універсальний та 6 спеціалізованих магазинів, підприємства побутового обслуговування.

Сучасна карта - Побузьке