Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Оникієве

ОНИКІЄВЕ - село, центр сільської Ради, розташоване за 30 км на південний схід від районного центру і за 7 км від залізничної станції Плетений Ташлик. Населення - 1963 чоловіка.
Сільраді підпорядковані населені пункти Ленінське, Новокрасне, Новомихайлівка, Новооникієве.
В Оникієвому розміщена центральна садиба колгоспу «Перемога», за яким закріплено 5999 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 5148 га орної землі. Основний напрям господарства – м’ясо-молочне тваринництво. У землеробстві переважають озима пшениця, кукурудза, цукрові буряки, картопля, соняшник. За успіхи у розвитку сільськогосподарського виробництва 98 чоловік відзначені нагородами, серед них орденом Леніна - депутат Верховної Ради УРСР 7-8 скликань ланкова М. М. Каменева, заступник голови колгоспу І. Д. Литвиненко, механізатори Г. Катана і К. Ф. Павленко. Господарством керує Герой Соціалістичної Праці О. П. Махинько.
У восьмирічній школі 20 вчителів навчають і виховують 138 дітей. Діє сільськогосподарське професійно-технічне училище. Є будинок культури на 420 місць, бібліотека з фондом 14,6 тис. книг. Працюють павільйон побутового обслуговування, їдальня, 5 магазинів.
У селі 79 комуністів, 105 комсомольців.
Засноване Оникієве в середині XVIII століття.
У лютому 1918 року встановлено Радянську владу.
248 жителів села брали участь у Великій Вітчизняній війні і нагороджені орденами і медалями. 64 загиблим односельцям встановлено пам'ятник.

Сучасна карта - Оникієве