Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Бобринка

БОБРИНКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 18 км на захід від районного центру. Населення - 406 чоловік. Сільраді підпорядковані також села Варламівка, Васильківці, Горіхівка, Рідне.
За колгоспом «Батьківщина», центральна садиба якого міститься в Бобринці, закріплено 3311 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2758 га орної землі. Розвинуте хліборобство і м'ясо-молочне тваринництво. За успіхи у
колгоспному виробництві 12 чоловік нагороджені орденами і медалями, серед них ланкова М. П. Дурова - орденом Леніна.
В селі працюють восьмирічна школа (130 учнів, 10 вчителів), будинок культури на 350 місць, бібліотека з фондом 3,4 тис. книг, дитячі ясла, фельдшерсько-акушерський пункт, магазин.
У Бобринці - 27 комуністів і 30 комсомольців.
Засноване село в кінці XVIII століття.
У Бобринці Радянську владу встановлено на початку лютого 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 69 жителів села перебували в лавах Червоної Армії, з них 51 - нагороджено орденами і медалями. З осені 1941 року по травень 1942 року в селі діяла підпільна комсомольсько-молодіжна група, яку очолював комсомолець С. В. Рибак (пізніше закатований гітлерівцями). На честь 40 загиблих воїнів-односельців споруджено обеліск Слави.

Сучасна карта - Бобринка