Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ганно-Требинівка

ГАННО-ТРЕБИНІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване на лівому березі річки Інгулу, за 16 км на південний захід від районного центру і за 35 км від залізничної станції Казанка. Населення - 698 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Завтурове, Інгульське, Костянтинівна, Любовичка, Медвежа Балка, Фур- дієве, Шостакове.
У Ганно-Требинівці міститься центральна садиба колгоспу ім. Дзержинського, за яким закріплено 4291 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 3767 га орної землі. Господарство спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур. Розвинуте також м'ясо-молочне тваринництво. 9 передовиків сільськогосподарського виробництва відзначені урядовими нагородами.
У середній школі 25 вчителів навчають 320 дітей. Є будинок культури на 350 місць, фельд- шерсько-акушерський пункт, бібліотека з фондом 6835 книг, дитячий садок, 5 магазинів. Працюють 29 комуністів, 2 комсомольські організації налічують 126 членів ВЛКСМ.
Село виникло в кінці XVIII століття.
У лютому 1918 року в Ганно-Требинівці встановлено Радянську владу. У березні 1925 року виник ТСОЗ, в якому було 35 бідняцьких господарств. В лютому наступного року в селі створено машинно-тракторне товариство.
В роки Великої Вітчизняної війни 194 жителі брали участь у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, 116 з них загинули, 99 нагороджені орденами й медалями. Встановлено пам'ятник воїнам-землякам, які полягли у боях за визволення села від гітлерівців. Споруджено пам'ятник В. І. Леніну.
Поблизу Ганно-Требинівки і Завтурового виявлено групу курганів і поселення доби бронзи (II тисячоліття до н. е.), а також ранньослов'янське поселення черняхівської культури (II- VI ст. н. ери).

Сучасна карта - Ганно-Требинівка