Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Богданове

БОГДАНОВЕ - село, центр сільської Ради, розташоване за 22 км на південь від районного центру і залізничної станції Грушка. Населення - 589 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Маньківка, Синицівка.
У Богдановому міститься центральна садиба колгоспу ім. Леніна, за яким закріплено 4172 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 3955 га орної землі. Господарство спеціалізується на хліборобстві та молочному тваринництві. Серед зернових переважає пшениця, серед технічних - цукрові буряки. За самовіддану працю 70 колгоспників відзначені урядовими нагородами. Ордена Жовтневої Революції удостоєний бригадир городньої бригади Г. І. Щербатюк, два члени артілі - ордена Трудового Червоного Прапора.
У двох восьмирічних школах навчаються 246 дітей, працюють 30 учителів. Є будинок культури, клуб, дві бібліотеки з фондом 14166 книг, фельдшерсько-акушерський пункт, дві їдальні, побутова майстерня.
У селі - 67 комуністів і 62 члени ВЛКСМ.
Засноване Богданове 1877 року вихідцями з с. Великої Кирилівки (нині Бершадського району Вінницької області).
Радянську владу у Богдановому встановлено в лютому 1918 року.
У Великій Вітчизняній війні брали участь 620 жителів села, 270 з них загинули, 156 - нагороджені орденами й медалями.
Уродженець с. Синицівки В. П. Драгомирецький - генерал-лейтенант авіації, Герой Радянського Союзу.

Сучасна карта - Богданове