Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Трояни

Площа району - 1295 кв. км. Населення - 55,4 тис. чоловік, в т . ч. міського - 19,5, сільського - 35,9. Густота населення- 42 чоловіка на кв.км. Міській, селищній і 18 сільським Радам депутатів трудящих підпорядковано 68 населених пунктів. На підприємствах, у колгоспах, установах - 95 партійних, 101 - комсомольська і понад 200 профспілкових організацій.
Провідне місце в економіці належить сільськогосподарському виробництву: тут розміщено 25 колгоспів і звірорадгосп «Червона поляна», за якими закріплено 110 тис. га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 101 тис. га орної землі. Вирощуються переважно зернові культури і цукрові буряки, розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. Три колгоспи спеціалізуються на розведенні птиці. У районі знаходиться залізничний вузол - ст. Помічна, є 14 підприємств, переважно легкої, харчової та будівельної промисловості.
Населення обслуговує 41 медичний заклад. У 47 загально-освітніх школах, у т. ч. 12 середніх, 20 восьмирічних, 14 початкових і школі-інтернаті, а також 2 музичних школах та відділенні професійно-технічного училища облпобутуправління навчається понад 10 тис. учнів. Культурно- освітню роботу ведуть 18 будинків культури, 15 клубів, 57 бібліотек, діє 61 стаціонарна кіноустановка.
У районі 10 пам'ятників В. І. Леніну. В 36 населених пунктах споруджено 32 пам'ятники і 15 обелісків вічної Слави воїнам-визволителям і односельцям, які загинули в боях з німецько- фашистськими загарбниками в роки Великої Вітчизняної війни.

Сучасна карта - Трояни