Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Березівка

БЕРЕЗІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 10 км на північ від районного центру і за 3 км від залізничної станції Користівка. Населення - 535 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Березівка Друга, Лугове, Петрівське, Федорівна, Ягідне.
У Березівці міститься центральна садиба колгоспу «Заповіт Леніна», за яким закріплено 2103 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1812 га орної землі. Господарство спеціалізується па виробництві яловичини. За успіхи в розвитку колгоспного виробництва 22 трудівники удостоєні урядових нагород, троє з них - ордена Трудового Червоного Прапора.
У восьмирічній школі навчаються 79 дітей, працюють 13 вчителів. Є дитячі ясла, будинок культури на 500 місць, бібліотека з фондом 8 тис. книг, медичний пункт, два магазини. Партійна організація об'єднує 27 комуністів,
2 комсомольські - 26 членів ВЛКСМ.
Село засноване в кінці XVIII ст. вихідцями
3 Полтавщини і Київщини.
У лютому 1918 року в Березівці встановлено Радянську владу.
У Великій Вітчизняній війні брали участь 384 жителі села, 375 з них нагороджені орденами й медалями. Під час визволення Березівки від фашистських загарбників загинули 126 воїнів Червоної Армії. На їх могилі встановлено пам'ятник.

Сучасна карта - Березівка