Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Верхнєінгульське

ВЕРХНЄІНГУЛЬСЬКЕ - село, центр сільської Ради, розташоване на лівому березі річки Інгулу, за 16 км на схід від районного центру. Населення - 553 чоловіка. Сільраді підпорядковані населені пункти Жовтневе, Оленівське, Степанівна.
У Верхнєінгульському міститься центральна садиба радгоспу «Червона зірка», за яким закріплено 4750 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4326 га орної землі. Господарство спеціалізується на виробництві м'яса і молока. Хлібороби вирощують зернові й технічні культури. За успіхи в праці 47 робітників відзначені урядовими нагородами. Ордена Леніна удостоєний директор радгоспу О. Я. Мірошниченко.
Є восьмирічна школа, де 12 вчителів навчають 186 дітей. Працюють клуб, бібліотека, медпункт, дитячий садок, три магазини.
У селі - 40 комуністів, 33 комсомольці.
Верхнєінгульське засноване у 1924 році.
На фронтах Великої Вітчизняної війни боролися проти гітлерівців 127 жителів села, 27 з них загинули, 60 - нагороджені орденами й медалями. В селі споруджено пам'ятник землякам, які в боях з фашистами віддали життя за Батьківщину.

Сучасна карта - Верхнєінгульське