Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Розсохуватка

РОЗСОХУВАТКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 22 км на південь від районного центру і за 10 км від залізничної станції Капустине. Населення - 813 чоловік. Сільраді підпорядковане село Леніно-Ульяновка.
У Розсохуватці міститься центральна садиба колгоспу ім. Ульянова, за яким закріплено 4 тис. га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 3235 га орної землі. Господарство спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. За успіхи у сільському господарстві 148 чоловік нагороджені орденами й медалями.
6 восьмирічна школа, де 20 педагогів навчають 156 дітей, будинок культури, бібліотека з фондом 10 тис. книг, медпункт, їдальня, 5 магазинів. Прокладено водопровід.
У партійній організації - 32 комуністи, у двох комсомольських - 51 член ВЛКСМ.
Засноване село у середині XVIII століття.
У лютому 1918 року встановлено Радянську владу.
Під час Великої Вітчизняної війни 172 жителі села воювали проти гітлерівських загарбників, 85 з них відзначені бойовими нагородами, 76 загинули. У селі встановлено пам'ятник і меморіальну плиту з викарбуваними іменами воїнів, які полягли під час визволення Розсохуватки.

Сучасна карта - Розсохуватка