Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Вербове

ВЕРБОВЕ - село, центр сільської Ради, розташоване за 8 км на північ від районного центру і за 18 км від залізничної станції Голованівськ. Населення - 886 чоловік. Сільраді підпорядковане село Семидуби.
У Вербовому міститься центральна садиба колгоспу «Комуніст», за яким закріплено 2175 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 2103 га орної землі. У господарстві вирощують озиму пшеницю, кукурудзу, цукрові буряки, соняшник. Розвинуте також м'ясо-молочне тваринництво. За трудові успіхи 27 передовиків відзначені урядовими нагородами. Ордена Леніна удостоєна також свинарка колгоспу «Світанок» із с. Семидубів М. Ф. Майборос.
Є тут восьмирічна школа, де 13 вчителів навчають і виховують 113 дітей, клуб на 400 місць, бібліотека з фондом 9,1 тис. книг, фельдшерський пункт, дитячий садок на 40 місць, 3 магазини. У Вербовому - 26 комуністів, 35 комсомольців.
Виникло село в кінці XVIII століття.
Радянську владу встановлено в лютому 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 270 жителів Вербового боролися проти німецько-фашистських загарбників, 128 з них загинули, понад 140 нагороджені орденами й медалями. В центрі села встановлено пам'ятник на честь загиблих воїнів.
Уродженцем Семидубів є кандидат фізико- математичних наук В. П. Бабій.

Сучасна карта - Вербове