Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Молодіжне

МОЛОДІЖНЕ - селище міського типу, центр селищної Ради, розташоване на правому березі річки Березівки, за 12 км на захід від районного центру і залізничної станції Долинська. Населення - 2300 чоловік. Селищній Раді підпорядковані населені пункти Антонівка, Роздільне, Широка Балка.
Діє цукровий завод, який випускає щороку 74 205 тонн продукції. Зайнято тут 1250 робітників та інженерно-технічних працівників. За успішне
виконання будівельних робіт на об'єктах цукрового заводу і за досягнення в розвитку цукрової промисловості 20 чоловік нагороджені орденами і медалями. 72 робітникам присвоєно звання ударника комуністичної праці, 3 цехам - звання колективів комуністичної праці. Директор підприємства О. К. Калиниченко обирався делегатом XXIII з'їзду КПРС.
Засноване Молодіжне у 1960 році.
Є середня школа, в якій 45 учителів навчають 680 дітей, клуб на 450 місць, бібліотека, дільнична лікарня на 50 ліжок, пологовий будинок, аптека, 2 дитячі садки. Працюють їдальня, 6 магазинів, готель, філіал райпобуткомбінату, банно- пральний комбінат, відділення зв'язку. Три партійні і три комсомольські організації селища об'єднують 130 комуністів і 332 члени ВЛКСМ.

Сучасна карта - Молодіжне