Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Димитрове

ДИМИТРОВЕ - село, центр сільської Ради, розташоване за 18 км на північ від районного центру і за 30 км від залізничної станції Долинська. Населення - 692 чоловіка. Сільраді підпорядковані населені пункти Жовтневе, Мар'янівка, Новоігорівка, Тирлова Балка, Третій Інтернаціонал, Чабанка.
У Димитровому міститься центральна садиба радгоспу ім. Димитрова, за
яким закріплено 10 788 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 9640 га орної землі. Господарство - м'ясо-молочного напряму з добре розвинутим хліборобством. 87 передовиків радгоспного виробництва нагороджені орденами й медалями. Робітники радгоспу змагаються з болгарським сільськогосподарським кооперативом ім. Димитрова Толбухінського округу.
Працюють середня школа, де 30 вчителів навчають 500 дітей, будинок культури, бібліотека з фондом 8168 книг, дільнична лікарня на 25 ліжок, аптека, 7 магазинів. У селі - 105 комуністів і 206 комсомольців.
Димитрове засноване у 1825 році переселенцями із с. Ревівки Олександрійського повіту.
Під час революції 1905-1907 рр. селяни підпалили поміщицькі хліб та майно. Селяни А. А. Сушко та Г. Крамаренко розповсюджували більшовицькі листівки. Крамаренко за революційну діяльність був засуджений на 20 років каторги.
Радянську владу встановлено у лютому 1918 року.
В роки Великої Вітчизняної війни 258 жителів села брали участь у боротьбі з фашистами, 65 нагороджені орденами й медалями. На честь 62 односельців, які не повернулися з фронту, встановлено обеліск.

Сучасна карта - Димитрове